Aroma masáž s nardem

zázrakem přírody - stabilizuje mysl a tiší emoce
Nardový olej pomáhá najít vnitřní harmonii v emoční, spirituální a fyzické souhře energií. Má harmonizující, relaxační a vyrovnávací účinky na všechny orgány včetně kůže. Olej vyrovnává fyziologickou kožní nerovnováhu a podporuje stálou regeneraci, proto je vhodný zejména pro zralou pleť. Je schopen vyživovat a zklidňovat pokožku.

Nard má výrazné harmonizující účinky na srdce a játra, také se doporučuje při nedostatečnosti vaječníků a chodokrevnosti. Působí proti křečím a upravuje zažívání. Je tedy účinným prostředkem proti nevolnosti, zácpě a střevní kolice. Ulevuje při nervovém napětí a chronické úzkosti. Pomáhá při nespavosti, neklidu, depresi a vysokém tlaku. Olej z nardu bývá používán při masáži u lidí, kteří mají pocit, že bolest ve svém životě už nemohou unést. Nard poskytuje kontrolu nad vším, co je považováno za zlo. Uvolňuje dávné bolesti, které držíme v sobě. Pročišťuje, rozpouští bolest, odnáší pryč úsudek o sobě i o bolesti.
Povznáší je jednoduše přenesením jejich energie do čakry, kde úsudek sídlí.
To znamená, že energii vytáhne vzhůru do šesté nebo sedmé čakry.
Uklidňující účinek teplého a zemitého nardového oleje na mysl pomáhá mírnit i ty nejhlouběji uložené formy úzkosti a dokáže vštěpovat hluboký pocit míru.

Se svojí sladkohořkou pronikavostí nahrazuje skleslost a odpor smířlivostí a slitováním. Nardový olej je určen pro typy lidí prahnoucích po duchovní jistotě a marně usilujících o to, aby našli pevný základ víry. Citové rány, neustálé úzkosti a těžké světské okolnosti - to všechno může stát v cestě. Nard nám tím, že živí naději srdce i ducha, pomáhá "poddat se" a svou čistotou a zemitou pokorou vést k oddanosti ke zvolené cestě. Obnovuje naši víru v život, když se zdá, že se proti nám vše spiklo. Dodává schopnost přijímat věci a vnímat mimosmyslově.

Účinky esenciálního oleje z nardu zasahují hluboko do psychiky a zjemňují éterického ducha, když pociťujeme silný nepřátelský vztah. Přestože léčivý proces může být pomalý, nard je vhodný pro hořkost hluboce zakořeněnou v duši, kdy zášť blokuje duševní růst a schopnost vnímat štěstí. Nardový olej lze použít pro typy depresí vyplývající z netolerantnosti vůči vlastní osobě. Tam kde chronické napětí a ztráta pozitivního sebeocenění vede k sebeodsuzování, může pomoci obnovit v éterickém duchu přístup šlechetnosti a lidské laskavosti.
(c) 2024 Masáže Hana | Masáže Praha 4 a Praha 10 | Klasické masáže | ruční Lymfatické masáže - Manuální lymfodrenáž | Bowenova tlaková masáž
Holistická aroma masáž | Těhotenská masáž | Reflexní masáž chodidel | Dárkové certifikáty on line | Dárkové poukazy na masáž on line | Webdesign ABweb.cz